096765
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
35,70 zł tax incl.
82,20 zł tax incl.
-46,50 zł
Czas realizacji do 5 dni roboczych.
| Material | Aluminium |
| Height | 84 mm |
| Protection Rating | IP20 |
| Guarantee | 2 lata |
| Inside diameter | 40 mm |
| Source of light | Żarówka GU10 (max. 35W) - brak w komplecie |
| Wymiary zewnętrzne | 80x80 mm |
| Certificate | CE |