N-6x12-2.5-PP
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
29,00 zł tax incl.
Delivery time 1 - 5 business days.
| Voltage | 12 V |
| Color | Fioletowy |
| Protection Rating | IP67 |
| Deklaracja zgodności | CE RoHS |
| Guarantee | 2 lata |
| Wattage | 8 W/m |
| Dimensions | 6x12 mm |
| Kąt świecenie | 120° |
| Working temperature | od - 20°C do + 40°C |
| Number of LED | 120 LED/m |
| Sposób podłączenia | Lutowanie |
| Cutting section | 2.5 cm |
| Max. obsługiwany odcinek | 6 m (przy zasilaniu jednostronnym) |
| Max. długość odcinka | 50 m |
| Żywotność | 30 000 h (w zależności od warunków i czasu pracy) |
1 to 5 days shipping!6x12 [mm] LED neons require soldering. You can do it on your own or commission such a service to us (link).
24h shipping!6x12 [mm] LED neons require soldering. You can do it on your own or commission such a service to us (link).
24h shipping!6x12 [mm] LED neons require soldering. You can do it on your own or commission such a service to us (link).
6x12 [mm] LED neons require soldering. You can do it on your own or commission such a service to us (link).
6x12 [mm] LED neons require soldering. You can do it on your own or commission such a service to us (link).
24h shipping!6x12 [mm] LED neons require soldering. You can do it on your own or commission such a service to us (link).
24h shipping!6x12 [mm] LED neons require soldering. You can do it on your own or commission such a service to us (link).
24h shipping!6x12 [mm] LED neons require soldering. You can do it on your own or commission such a service to us (link).
24h shipping!6x12 [mm] LED neons require soldering. You can do it on your own or commission such a service to us (link).
Delivery time: 1 day.6x12 [mm] LED neons require soldering. You can do it on your own or commission such a service to us (link).
The service applies to the soldering of wires to 12 V silicone LED neon lights available in our offer.