Prócz głównego oświetlenia sufitowego, ważne jest również oświetlenie ścienne. Odpowiednio dobrany kinkiet potrafi odmienić wnętrze, podkreśla atuty mieszkania, tworzy niezapomniane sceny świetlne, ale co najważniejsze jest wygodną formą oświetlenia, np. nad łóżkiem, nad sofą w salonie, czy nad lustrem w łazience. Projektanci wnętrz prześcigają się
w designerskich projektach, w których to właśnie lampy ścienne
są ważnym elementem urządzenia mieszkania. Różnego rodzaju formy lamp mają na celu, nie tylko stanowić dodatkowe źródło światła, ale być też elementem dekoracji samym w sobie. Większość kinkietów podąża za wzornictwem lamp wiszących i plafonów. Oto kilka naszych propozycji  na ciekawe oświetlenie ścienne.

Lampa ścienna o oryginalnym kształcie odmienia wnętrze (Lampa largo dostępna na https://goo.gl/qfRWuk)

Lampa ścienna o oryginalnym kształcie odmienia wnętrze (Lampa LARGO dostępna na https://goo.gl/qfRWuk).

1.    Obrazy podświetlane LED
Efektowna dekoracja ścienna z fascynująca grafiką jest pięknym obrazem w ciągu dnia, natomiast w nocy ścienną lampą LED. Obrazy LED dostępne są w kilku kategoriach tematycznych, jak również można zamówić tą oryginalną lampę z własnym zdjęciem. Indywidualny projekt oświetlenia podkreśla szczególne elementy zdjęcia. Obrazy -kinkiety LED będą ozdobą w prywatnych mieszkaniach, w obiektach użyteczności publicznej, biurach i restauracjach. Światło delikatnie rozprasza się, dlatego obrazy podświetlane LED idealnie nadają się do dziecięcego pokoju, jako alternatywa dla tradycyjnych lamp ściennych dla dzieci.

Obrazy podświetlane LED będą niepowtarzalną dekoracją, np. restauracji (Obrazy LED dostępne na stronie https://goo.gl/SW2E51)

Obrazy podświetlane LED będą niepowtarzalną dekoracją, np. restauracji (Obrazy LED dostępne na stronie https://goo.gl/SW2E51).

 

2.    Kinkiet LED DETROIT
Lampa ścienna LED z wysięgnikiem to propozycja zwłaszcza do minimalistycznych pomieszczeń, gdzie ważną rolę odgrywa wielofunkcyjność produktu. Stalowa lampa w kolorze czarnego matu posiada ruchome ramie, dzięki któremu możemy sterować kątem padania światła. Jest to idealna lampa ścienna do zamontowania przy łóżku, w strefie relaksu, a nawet nad biurkiem.

Dzięki regulowanemu ramieniu lampy ściennej możemy sterować kierunkiem padania światła (Lampa DETROIT dostępna jest w sklepie na https://goo.gl/8NGBsu)

Dzięki regulowanemu ramieniu lampy ściennej możemy sterować kierunkiem padania światła (Lampa DETROIT dostępna jest w sklepie na https://goo.gl/8NGBsu).

 

3.    Lampa ścienna LED MOON
Nowoczesny kinkiet LED MOON to ciekawy designerski produkt, który można zastosować jako dodatkowe źródło światła
do oświetlenia korytarza lub klatki schodowej. Delikatne rozproszone światło świetnie sprawdzi się w pokoju dziennym, kuchni, łazience, lub pokoju dziecka.

Delikatnie rozproszone światło oświetli korytarz lub klatkę schodową (Lampa LED MOON https://goo.gl/AAj12o)

Delikatnie rozproszone światło oświetli korytarz lub klatkę schodową (Lampa LED MOON https://goo.gl/AAj12o).

 

4.    Kinkiet LED SHINE
Prosta stalowa konstrukcja, zastosowanie oświetlenia LED i wysoka klasa szczelności w lampie ściennej SHINE zapewniają trwałość
i bezpieczeństwo. Kinkiet LED idealnie sprawdzi się w łazience,
nad poziomym lustrem. Prosta forma kinkietów z rodziny SHINE sprawia, że pasują one do większości wnętrz, w które chcemy zaakcentować światłem ściennym.

Prawidłowe oświetlenie lustra w łazience odgrywa znacząca rolę (Lampa SHINE dostępna w sklepie internetowym na https://goo.gl/DJf1G2)

Prawidłowe oświetlenie lustra w łazience odgrywa znacząca rolę (Lampa SHINE dostępna w sklepie internetowym na https://goo.gl/DJf1G2).

 

5.    Reflektorek LED ROMEO
Współczesny design opiera się na dodawania wnętrzom niepowtarzalnego klimatu stosując różnego rodzaju triki, m. in. świetlne. Doskonale sprawdza się tu ruchomy reflektorek z serii ROMEO. Podkreśli on fakturę ściany wykonanej, np. z cegły lub naturalnego kamienia. Kinkiet ROMEO będzie nie tylko lampą doświetlająca wnętrze, ale stworzy zachwycające sceny świetlne.

Ruchomy reflektorek ciekawie podkreśli fakturę ściany ( Lampa ścienna ROMEO dostępna w sklepie internetowym https://goo.gl/8JJpg9)

Ruchomy reflektorek ciekawie podkreśli fakturę ściany ( Lampa ścienna ROMEO dostępna w sklepie internetowym https://goo.gl/8JJpg9).

 

6.    Kinkiet LED ROTTERDAM
Głęboka matowa czerń kinkietów z rodziny ROTTERDAM to piękna ścienna lampa nie tylko do industrialnych wnętrz. Atutem lampy jest zastosowanie pod kloszem luster odbijających światło,
co dodatkowo oświetla przestrzeń. Kinkiety LED, jak i lampy wiszące LED ROTTERDAM wykonane są precyzyjnie, z dbałością
o szczegóły. Zastosowanie w lampie dekoracyjnego źródła światła LED filament sprawia, że kinkiet LED staje się oryginalną dekoracją samą w sobie.

Kinkiet nie tylko do loftowych wnętrz (Kinkiet Rotterdam dostępny na https://goo.gl/uxnFwt)

Kinkiet nie tylko do loftowych wnętrz (Kinkiet Rotterdam dostępny na https://goo.gl/uxnFwt).

 

7.    Kinkiet LED YORK
Źródło światła zamknięte w drucianej klatce to obecnie coraz popularniejszy trend. Możliwość zastosowania dekoracyjnych żarówek LED filament dodaje lampie YORK niepowtarzalnego charakteru, a wnętrze zyskuje oryginalną dekorację.

Industrialny i modny kinkiet doda wnętrzu niepowtarzalnego charakteru (Lampa YORK https://goo.gl/S61yqA)

Industrialny i modny kinkiet doda wnętrzu niepowtarzalnego charakteru (Lampa YORK https://goo.gl/S61yqA).

 

8.    Lampa ścienna LED PESARO
To jeden z ciekawszych kinkietów z dwoma źródłami światła. Jedno skierowane jest do góry, drugie w dół. Wąska, stalowa tuba lampy ściennej LED PESARO to ciekawy produkt doświetlający wnętrze, ale też podkreślający fakturę ściany, na której został umieszczony.

Lampa ścienna z dwoma źródłami światła podkreśli fakturę ściany (Lampa PESARO <a href="https://goo.gl/gs9wbe">https://goo.gl/gs9wbe</a>)

Lampa ścienna z dwoma źródłami światła podkreśli fakturę ściany (Lampa PESARO https://goo.gl/gs9wbe).

 

9.    Kinkiet LED SPINER
Lampa ścienna LED SPINER stanowi uzupełnienie LEDowych lamp wiszących z tej serii. Oryginalne oświetlenie wykonane w oparciu
o technologię LED cudownie oświetli salon, jak również będzie jego niekonwencjonalną dekoracją.

Oświetlenie LED jest trwałe, bezpieczne i bardzo dekoracyjne (Lampa SPINER dostępna na https://goo.gl/JuuTAm)

Oświetlenie LED jest trwałe, bezpieczne i bardzo dekoracyjne (Lampa SPINER dostępna na https://goo.gl/JuuTAm).

 

10.    Lampka ścienna dziecięca LED MILAGRO
To atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia
w pokoju dziecięcym. Ta ciekawa kolorowa lampka dostępna jest
w kilku wersjach, można wybrać tą, która najbardziej podoba się dziecku. Największą zaletą  kinkieciku LED jest to, że lampka LED jest dotykowa, nie nagrzewa się, tym samym jest bezpieczna
i dziecko samo może ją włączyć lub wyłączyć. Kolorowe naklejki ścienne dołączone do kompletu wykonane są trwale, ale można je odkleić bez uszczerbku dla ściany.

Lampka ścienna Sówka (jak i inne wzory) dostępna jest tutaj: https://goo.gl/bj27Vw.

 

Bogactwo form i kształtów sprawia, że we wnętrzach możemy zastosować naprawdę wiele ciekawych rozwiązań oświetlenia ściennego, w zależności od naszych upodobań i aktualnych trendów.